Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Naši partneři

Nesmírně si vážíme všech našich parnerů a sponzorů, kteří jsou nejrůznějšími formami ochotni podporovat záchranářskou činnost. Bez vás by to nešlo. Děkujeme!!!

Díky podpoře společnosti Severočeské doly a.s. můžeme rozvíjet naše dovednosti. Vzájemná spolupráce nám umožňuje připravovat naše čtyřnohé záchranáře na reálná nasazení. Této podpory si vážíme a velice za ní děkujeme!

 

Hlavní sponzoři: 

Platinum Natural


  • S krmivem PLATINUM NATURAL dostane Váš pes přesně to, po čem touží  -  vysoce kvalitní bílkoviny získané minimálně ze 70 % čerstvého masa.
  • Superprémiové krmivo PLATINUM NATURAL je vhodné pro psy jakéhokoliv věku a plemene.
  • Více o krmivu PLATINUM NATURAL - https://bit.ly/3dVBgpy

 

NUTRICAN Premium Dog Food

Prémiová krmiva Nutrican pro psy a kočky s přidaným za studena lisovaným olejem ze sleďů. Složení krtmiv Nutrican je vyvinuto s maximálnímohledem na poskytnutí dlouhodobého zdraví a kondice. 

CANVIT

Vitaminové doplňky CANVIT navržené s ohledem na maximální účinnost pro daný zdravotní problém, více na www.canvit.cz

Funkční poloměkké pamlsky CANVIT HEALTH CARE SNACKS obohacené o komplex účinných látek, bylin a výtažků pro účinnou prevenci nejčastějších zdravotních obtíží, více na www.canvit.cz

CANVIT NATURAL LINE tzv. přírodní lékárna bez nosičů a dalších zbytečných látek, vhodná i pro B.A.R.F, více na www.canvit.cz

 

Spolupracujeme:

 

VYRÁBÍME PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PSÍ PARŤÁKY V KOLÍNSKÉ MANUFAKTUŘE TAMER.

Jsme pejskaři tělem i duší, proto v naší nabídce najdete obojky, ve kterých se váš pes nezapaří, jsou vzdušné a lehce omyvatelné, hračky, se kterými si vyhraje roky, nebo patentovaná multifunkční vodítka z horolezeckých lan. Vyrábíme produkty, které zaručují skvělou kvalitu, užitnou hodnotu a rozhodně splní nejvyšší očekávání.

 

EnteroZOO  funguje jako "chytrá" houba s póry, jejichž velikost odpovídá velikosti molekul většiny škodlivých látek. Většinu prospěšných látek EnteroZOO nesorbuje. Je to přípravek tvořený organickým minerálem a čistou vodou. Jeho aktivní látkou je polymerní organická křemičitá sloučenina s názvem Polymethylsiloxan polyhydrát.

Mimo toxické látky dokáže EnteroZOO účinně vázat také patogenní baktérie a viry. Díky tomu ve střevech napomáhá růstu normální mikroflóry a s tím spojené obnově střevní imunity zvířete. V neposlední řadě je významným benefitem gelu fakt, že po splnění své funkce je z organismu kompletně vyloučen i s navázanými škodlivinami. 

KIWI WALKER

KIWI WALKER je česká firma, která má ve svém sortimentu netradiční hračky, pelechy, potřeby na cestování a pamlsky sušené mrazem.

SUPERZOO

Naším velmi výzmaným partnerem je také síť prodejen SUPERZOO. Najdete tam vše potřebné pro vaše miláčky ;)