Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Realizujeme také řadu projektů, které podpořili naši partneři. Podívejte se ;)

ÚSTECKÝ KRAJ

Díky dotaci a podpoře Ústeckého kraje mohla naše brigáda pořídit důležité vybavení pro výjezdovou skupinu. Zakoupili jsme kvalitní zásahové kalhoty a obuv.

Zastupitelstvo Ústeckého kraje svým usnesením rozhodlo o podpoře Záchranné brigády kynologů Ústeckého kraje formou dotace ve výši 134.100 Kč na Pohorky a pracovní kalhoty (outdoorové vybavení) pro psovody výjezdové skupiny.

23/SML1186/SOPD/INF
 
 
 
 

SEVEROČESKÉ DOLY A.S.

 

Díky podpoře společnosti Severočeské doly a.s. můžeme rozvíjet naše dovednosti. Vzájemná spolupráce nám umožňuje připravovat naše čtyřnohé záchranáře na reálná nasazení. Této podpory si vážíme a velice za ní děkujeme!!!

ÚSTECKÝ KRAJ

Díky dotaci a podpoře Ústeckého kraje mohla naše brigáda pořídit důležité vybavení pro výjezdovou skupinu. Zakoupili jsme moderní zásahové reflexní vesty pro psovody.

Podpora byla realizována z projektu Program 2022 na podporu nové techniky, výstavby požárních zbrojnic pro jednotky SDH a podporu spolků a veřejně prospěšných organizací působících na poli požární ochrany, ochrany obyvatelstva a ostatních složek IZS.

NADACE ČEZ - Podpora regionů

Díky podpoře od Nadace ČEZ jsme mohli pořídit pro naše psovody dva GPS přístroje Garmin Alpha 100 s obojky, které využíváme pro vyhledávání v terénu. Dále dva velké LED reflektory a invertorový generátor s příslušenstvím. 

Příspěvek byl přiznán na základě "Smlouvy o poskytnutí Nadačního příspěvku ULK PR2148315 EPP" - Projekt "Vybavení psovodů Záchranné brigády kynologů Ústeckého kraje" v rámci grantového řízení Podpora regionů.
 
 
 
ÚSTECKÝ KRAJ
 
 
Díky dotaci a podpoře Ústeckého kraje mohla naše brigáda pořídit důležité vybavení pro výjezdovou skupinu. Zakoupen byl tablet a tiskárna, které jsou využívány při pátrání po ztracených lidech. Také dvě sady nouzových světel a teleskopický žebřík. 
 
Zastupitelstvo Ústeckého kraje svým usnesením ze dne 4. srpna 2021 rozhodlo o podpoře Záchranné brigády kynologů Ústeckého kraje formou dotace na Vybavení kynologických týmů pro plošné pátrání po pohřešovaných osobách.
 
 
 
 
 

 

ÚSTECKÝ KRAJ


Díky podpoře Ústeckého kraje jsme mohli uspořádat prestižní závod Terénní pohár, který se posuzuje podle nejnáročnější zkoušky pro hledání v plochách ZTV3. Pořízen byl jeden GPS přístroj s obojkem, venkovní plynové topidlo, termosky, poháry a ceny pro závodníky. 

Peněžní podpora byla přiznána na základě Smlouvy o poskytnutí neinvestiční dotace z Fondu Ústeckého kraje č. 21/SML3191/SoPD/PIT k realizaci projektu "Terénní pohár ZTV3" 

 

 

NADAČNÍ FOND SEVEROČESKÁ VODA

Díky podpoře Nadačního fondu Severočeská voda pořídila naše brigáda stan, který slouží jako zázemí při zásazích výjezdové skupiny, ale také při různých akcích, například ukázkách pro děti.

 

MĚSTO JIRKOV

Díky dotaci od města Jirkov můžeme pořídit reflexní zásahové vesty. Podpora byla přiznána na základě veřejnoprávní smlouvy o poskytnutí dotace - Smlouva o poskytnutí dotace na činnost Záchranné brigády kynologů Ústeckého kraje - na základě usnesení Zastupitelstva města Jirkova č. 24/21/ZM/2021 ze dne 15.9.2021  - přiznána dotace ve výši 2 000 Kč.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Všem partnerům děkujeme za poskytnuté příspěvky!